Kurs rysunku dla dorosłych | Studio Rysunku Perspektywa

Kurs rysunku dla dorosłych | Studio Rysunku Perspektywa
Perspektywa - Studio Rysunku Hoża 88 00-682 Warszawa Tel.: 501 243 591 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Kurs rysunku dla dorosłych | Studio Rysunku Perspektywa

Jeśli Twoim hobby jest rysowanie, czujesz, że masz w tym kierunku pewien talent, który zaniedbywałeś przez lata i chciałbyś to zmienić, jest dla Ciebie znakomite rozwiązanie. Zapisz się na kurs rysunku dla dorosłych w Warszawie, a pod okiem doskonałych nauczycieli będziesz mógł osiągnąć bardzo wysokim poziom. Sam zdecydujesz, czy pozostanie to Twoją pasją, czy może zaczniesz robić z tych umiejętności jakiś użytek.

Szczegóły na temat tego kursu znajdziesz na stronie kursrysunku.net. Zajęcia odbywają się w przestronnej, doskonale wyposażonej pracowni w centrum stolicy, co jest dodatkowym udogodnieniem dla uczestników zajęć. Najważniejsze jednak jest to, iż lekcje prezentują bardzo wysokim poziom, gdyż są prowadzone przez świetnie wykwalifikowanych i utytułowanych nauczycieli. Pod ich okiem Twoje umiejętności rozwiną się w imponującym stopniu.

Napisz co myślisz


  • Polecam serdecznie, ten kurs dodał mi wiele pewności siebie i pomógł rozwinąć pasję. Tu mamy nie tylko rysunek ale także teorię. Jestem bardzo zadowolona.

  • Nikola Wieczorek dodał komentarz 2018-04-20 14:09:56
  • Ocena 3

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Delfin Detection & Mapping

Więcej