Szlifierka Bona Belt HD | MASTER Parkiet

Szlifierka Bona Belt HD | MASTER Parkiet
MASTER Parkiet Adama Mickiewicza 65 01-625 Warszawa Tel.: 509 358 604 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Szlifierka Bona Belt HD | MASTER Parkiet

Jeśli szukasz szlifierki taśmowej, która umożliwia szybkie i równomierne szlifowanie drewnianej nawierzchni, to powinieneś sprawdzić ofertę sklepu Master Parkiet pod klucz! Jest to firma, która zajmuje się nie tylko dostarczaniem wysokojakościowych narzędzi i surowców dla parkieciarzy, ale sama również zajmuje się usługami układania i cyklinowania parkietów. Dobór asortymentu więc wynika z ich bogatego doświadczenia.

Wśród asortymentu prezentowanego sklepu można znaleźć zaawansowane narzędzia, takie jak Bona Belt HD. Dlaczego warto zwrócić uwagę akurat na to urządzenie? Ponieważ jest to jedna z najlepszych szlifierek taśmowych dostępnych na rynku. Charakteryzuje się dużą wagą, co pozwala na jej stabilne prowadzenie. Dodatkowo daje łatwy dostęp do materiału eksploatacyjnego, więc w razie, gdyby ten uległ zużyciu, jego wymiana nie trwa długo.

Na stronie firmy można znaleźć szereg innych narzędzi, które znajdują zastosowanie w parkieciarstwie. Nie brak tu polerek, szlifierek kątowych, a także urządzeń do szlifowania bezpyłowego. Wystarczy wejść i wybrać odpowiednie narzędzia dla siebie.

Napisz co myślisz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Perspektywa - Studio Rysunku

Więcej