Budownictwo Moniuszko - Budownictwo pasywne poznań

Budownictwo Moniuszko - Budownictwo pasywne poznań
Budownictwo Moniuszko Obornicka 117 62-002 Suchy Las Tel.: 668-408-767 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Budownictwo Moniuszko - Budownictwo pasywne poznań

Trend, jakim jest aspiracja do zmaksymalizowania oszczędności energii, potrzebnej do ogrzania domu jednorodzinnego – jest jednym z ważniejszych dążeń, jakie kształtują dzisiejszy rynek budowlany. Nowością, która niedawno przywędrowała do nas z zachodu, są tak zwane domy pasywne. Ich specyfika polega na tym, że parametry izolacyjne są zdecydowanie wyższe, niż w przypadku konwencjonalnego budownictwa.

Jeżeli interesuje nas budownictwo pasywne na terenie Poznania, możemy nawiązać kontakt z firmą Budownictwo Moniuszko – jednym z nielicznych dostawców tego typu rozwiązań, jacy działają w Wielkopolsce. Wspomniana firma należy do grona lokalnych liderów, jeżeli chodzi o usługi budowlane. Jeśli chcemy zobaczyć przykładowe realizacje, jakie ma na swoim koncie ta firma, odwiedźmy oficjalną witrynę tej inicjatywy.

Napisz co myślisz


  • Firma Budownictwo Moniuszko to specjaliści od budowania domów pod klucz, którzy istnieją już ponad 30 lat na rynku. Uważam, że w dziedzinie usług budowlanych to nie mają sobie równych - nie dziwię się, że cieszą się zasłużoną renomą w Wielkopolsce.

  • urist dodał komentarz 2019-06-10 15:49:45
  • Ocena 3

Proponowane firmy:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

Komputronik Biznes

Więcej
service picture

Biuro Podróży Misja Travel

Więcej