Mozaika diamentowa 30x40

Mozaika diamentowa 30x40
WESTEROS Dariusz Grzyb diamondart.pl Tartaczna 29 26-600 Radom Tel.: 48 307 07 09 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Mozaika diamentowa 30x40

Osoby poszukujące kreatywnego zajęcia, które wypełni im czas wolny, mogą zapoznać się z ofertą dobrze wyposażonego sklepu internetowego. W jego asortymencie znajdą kreatywne zestawy umożliwiające tworzenie mozaik. Każdy komplet zawiera niezbędne elementy, czyli płótno z nadrukiem, kolorowe diamenciki i pudełko do przechowywania ich, aplikator, suchy klej oraz instrukcję.

Stworzenie mozaiki to miła rozrywka, na którą należy poświęcić kilka godzin. Ukończoną grafiką można oprawić w ramkę, a następnie udekorować nią ściany w pokoju, salonie, kuchni i nie tylko. Zestaw warto podarować bliskiej osobie na prezent. Komplet może przypaść do gustu zarówno dorosłemu, jak i nastolatkowi.

Aby stworzyć kolorowy obrazek, należy przyklejać kryształki w odpowiednie miejsca. Jeśli koralik zostanie umieszczony nie tam, gdzie powinien, wystarczy usunąć go pęsetą. W sklepie DiamondArt.pl na klientów czeka niejedna mozaika diamentowa w rozmiarze 30x40 cm. Na uwagę zasługują także mniejsze płótna o wymiarach 30x30 cm.

Napisz co myślisz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Perspektywa - Studio Rysunku

Więcej