Fizjoterapia dziecięca warszawa

Fizjoterapia dziecięca warszawa
Baby & Mom Clinic Borzymowska 23 03-565 Warszawa Tel.: 729 839 429 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Fizjoterapia dziecięca warszawa

Widząc zapotrzebowanie na świadczenia z zakresu szeroko rozumianej fizjoterapii, kadra Baby & Mom Clinic przeprowadza zabiegi dla dzieci (także niemowlaków) z różnymi dysfunkcjami ruchowymi. Klinika, z uwagi na ograniczoną ilość personelu oraz posiadane zaplecze sprzętowe, działa lokalnie. Jej domeną jest fizjoterapia dziecięca proponowana klientom z Warszawy, szczególnie z Targówka. Istnieje możliwość przyjęcia osób spoza stolicy tylko w przypadku wolnych terminów.

Pracownicy przygotowali również listę zajęć, z których mogą skorzystać kobiety w ciąży. Udział w zabiegach to wsparcie przy najczęściej występujących u przyszłych mam problemach zdrowotnych, w tym także związanych z pozbyciem się bólu kręgosłupa. Udostępniona pomoc to bezpieczne zajęcia ruchowe, podnoszące sprawność fizyczną zarówno przed, jak i po porodzie.

Klinika prowadzi działalność nierefundowaną przez NFZ. Cennik za poszczególne świadczenia jest dostępny online. Rejestracji wizyty można dokonać telefonicznie lub poprzez e-mail. 

Napisz co myślisz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Perspektywa - Studio Rysunku

Więcej