Stomatologia Warszawa Bemowo

Stomatologia Warszawa Bemowo
Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha” Powstańców Śląskich 103 01-355 Warszawa Tel.: +48 570 011 110 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Stomatologia Warszawa Bemowo

Specjaliści ze stołecznego gabinetu stomatologicznego na co dzień pracują tylko z małymi pacjentami. Daje im to wielką praktykę, jaką dentyści przyjmujący także dorosłych często nie mogą się pochwalić. Dla rodziców jest to bardzo sprzyjająca sytuacja. Nawet w przypadku opornych pociech mogą mieć pewność, że lekarz będzie potrafił do nich dotrzeć i sprawić, iż dziecko będzie współpracować. Poza tym wszystkie doświadczenia zdobyte w gabinecie będą dla niego przyjemne.

Jest to bardzo istotne, ponieważ to często właśnie traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa sprawiają, że dorośli ludzie, bojąc się dentysty, mają zaniedbane zęby. Odwiedzając gabinet stomatologii w Warszawie-Bemowie, można mieć pewność, że nie tylko doraźnie dba się o zęby dziecka, lecz też wyrabia w nim dobre nawyki na przyszłość.

Inne zalety gabinetu Od ucha Do ucha to między innymi kącik zabaw, który odciąga myśli dzieci od tego, co je czeka i pomaga rozładować ewentualny stres. Cały wystrój jest zresztą niezwykle przyjazny.

Napisz co myślisz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Perspektywa - Studio Rysunku

Więcej