Peruki naturalne - Instytut Włosów GD

Peruki naturalne - Instytut Włosów GD
Instytut Włosów GD Chłodna 2 00-891 Warszawa Tel.: +48 728 825 996 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Peruki naturalne - Instytut Włosów GD

Utrata włosów jest skutkiem ubocznym chorób i ich leczenia i choć nie wiąże się bezpośrednio z fizycznym cierpieniem, odciska bardzo bolesne piętno na psychice. Wypadanie włosów szczególnie dla kobiet jest często traumą. Choć od lat stosuje się peruki, ich kiepska jakość w wielu przypadkach skutecznie obniża zaufanie do tego rozwiązania.

A przecież są także peruki naturalne, oferowane w Warszawie m.in. przez instytut-wlosow.pl. To zupełnie nowa jakość względem przestarzałych technologii. Najpierw pozyskuje się naturalne, zdrowe włosy – Słowianek, Europejek, żeby pasowały charakterem do lokalnych potrzeb. Następnie ręcznie wykonuje się perukę, stosując materiał dermo-skin, który idealnie przylega do głowy, jest przewiewny i nie budzi dyskomfortu.

Wspólna praca ekspertów w zakresie perukarstwa, trychologii i fryzjerstwa przynosi pożądane efekty, ponieważ modele wykonywane na zamówienie są trwałe i przede wszystkim bardzo estetyczne. Można układać na głowie dowolną fryzurę i przesuwać przedziałek. Z kolei mocowanie wytrzymałym plastrem daje komfort nawet w trakcie pływania.

Napisz co myślisz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Oka Bags

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Gabinet Terapii ANTOŚ

Więcej